
Оптикаға, шыныға және көгілдір айнаға арналған микрофибрадан жасалған сүрткіш. 350 х 300 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микрофибрадан жасалған көгілдір майлық Elfe 92311 350 х 300 мм жылтыр бұйымдарды, шыныларды, оптикалық аспаптарды және айна беттерін жылтыратуға арналған. Бұл күнделікті өмірде пайдалы болады, кеңселерде және шағын кафелерде пайдалы болады. Жасанды күдері текстурасы мен қысқа қаданың арқасында майлық беттерді сызаттар мен іздерсіз жоғары сапалы тазалауды қамтамасыз етеді.Артықшылықтары:Ең жұқа жіптерге негізделген микрофибра — майлық кірді оңай және тез кетіреді және беттерді жылтыратады.Электростатикалық әсер — ылғалды ғана емес, құрғақ тазалау да ыңғайлы болады.Гигроскопиялық — майлық ылғалды жақсы сіңіреді, яғни жолақтар қалдырмайды.Бірегей құрылым — жуғыш заттарды қолданбай тазалауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 21.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 21 ж |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 200 г\м2 |
| Өлшем | 350 х 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996088280 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

