
Тұрмыстық техника мен жиһазға арналған інжу микрофибрадан жасалған майлық, сары, 400 х 400 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 400 х 400 мм, сары түсті, тұрмыстық техника мен жиһазды тазалауға өте ыңғайлы інжу-маржан Elfe 92316 микроталшықты сүрткіш. Қысқа түкті сүрткішпен беттерді жылтыратуға ыңғайлы. Ол тұрмыста таптырмайтын көмекшіге айналады, тазалауды жеңілдетеді және кез келген ластануды тиімді жояды. Артықшылықтары Ультра жіңішке жіптердің арқасында майлық микрожарықтарға оңай енеді, бұл тазалауды мүмкіндігінше сапалы етеді. Тамаша сіңіргіш қасиеттері беттерді жолақтарсыз тазалауды қамтамасыз етеді. Оңай тазалау үшін тазалау құралдары қажет емес, себебі майлық оларсыз жаңа дақтарды тиімді кетіреді. Электростатикалық әсердің арқасында, тіпті құрғақ болса да, майлық шаңды беттерден тез кетіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 212 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 45.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 45 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 280 г\м2 |
| Өлшем | 400 х 400 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996088341 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

