
Микрофибрадан жасалған әмбебап сүрткіш, үлкейтілген өлшем, көк жолақ, 500 х 600 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгілдір жолақты Elfe 92319 әмбебап микрофибра матасы 500 x 600 мм үлкейтілген өлшеміне байланысты жиһазды, еден жабындарын, айналарды және т.б. Микрофибраның басты артықшылықтарының бірі — ламинат, керамикалық плитка, мәрмәр болсын, кез келген материалдарды тазалау. Бұйым сызатпайды және бетінде із қалдырмайды. Артықшылықтары Тиімді тазарту — ультра жұқа талшықтары бар микроталшық тіпті микрожарықтарға да енеді. Сапалы жылтырату — майлық ылғалды жақсы сіңіреді, соның арқасында жолақтар қалдырмайды. Әмбебаптығы — сулықты құрғақ тазалау үшін де, ылғалды тазалау үшін де пайдалануға болады. Тазалау құралдарын үнемдеу — ультра жұқа талшықтары бар микроталшық жаңа дақтарды оңай кетіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 345 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 75.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 75 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 500 x 600 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996088358 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

