
Микрофибрадан жасалған әмбебап майлық сары 300 х 300 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микрофибрадан жасалған әмбебап сулық Elfe 92303 өлшемі 300 х 300 мм, сары түсті, үй-жайларды сапалы құрғақ және ылғалды тазалауға мүмкіндік береді. Тұрмыстық және кәсіби күнделікті пайдалану үшін пайдалы.Артықшылықтарысальфета сұйықтықтың үлкен көлемін сіңіре алады, сондықтан жолақтар қалдырмайды.Ең кішкентай жарықтардағы кірді жылдам кетіру ультра жұқа жіптері бар микроталшықты қамтамасыз етеді.Жұмсақ құрылымының арқасында майлық беттерде сызаттар мен түктер қалдырмайды.Микрофибра тазалау құралдарын қолданбай-ақ ластанумен жақсы күреседі.Электростатикалық әсерінің арқасында майлық шаңды кетіріп қана қоймайды, сонымен қатар оның одан әрі жиналуын болдырмайды, бұл әсіресе аллергиясы бар адамдарға қатысты.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | Микрофибра |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _баптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 22.7 кг |
| Майлықтың салмағы | 22,5 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 250 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996088372 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

