
Абразивті майлықтар 133 х 133 мм, 3 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 133 х 133 мм Elfe 92323 абразивті майлықтар, 3 дана. кіреді, тіпті қатты және ескі кірді кетіреді. Кәдімгі сулық тиімді болмаған жағдайда таптырмайтын, тұрмыста қолдануға оңтайлы.Артықшылықтарысальфеттер тазалау құралдарының көмегінсіз де ластанумен тез күреседі.Әмбебаптығына байланысты өнімдер кез келген беттерді тазалауға жарамды.Жиынтықтағы үш майлық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _баптамадағы саны | 3 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.РА01.В.62479-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ИЛЬЦ СТАНДАРТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.РА01.В.62479-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 8.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 8 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | абразивный материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 500 г\м2 |
| Өлшем | 133 x 133 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | Көк |
| Штрих-код | 4606800035950 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

