
Перфорацияланған вискозды майлықтар, 300 х 380 мм, 5 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 300 х 380 мм, 5 дана Elfe 92320 перфорацияланған вискозды майлықтар — бұл үй-жайларды тез және сапалы тазалауға арналған әмбебап және арзан өнімдер. Жиһазды, сантехниканы, айна беттерін және т.б. тазалау үшін үй шаруашылығында да, тазалау компанияларында да пайдалы. Нәзік беттерге өте қолайлы, өйткені түктер мен сызаттар қалдырмайды. Сулықтың артықшылықтары полиэстер қосылған экологиялық таза гипоаллергенді материалдан — вискозадан жасалған. Шаңды тиімді кетіруге майлықтардың электростатикалық әсері есебінен қол жеткізіледі. Өнімдер жолақтар қалдырмайды, өйткені ылғалды жақсы сіңіреді. Қаптамадағы бес майлық ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Материал | вискоза |
| Түрі | Майлық |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _баптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.01.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №16 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тест-С-Петербург" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№16.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 2.5 кг |
| Майлықтың салмағы | 2,2 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 50 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 380 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4606800035868 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

