
Микрофибрадан жасалған майлықтар көк 300 х 300 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 300 х 300 мм, көгілдір гүлдері бар Elfe 92306 микрофибрадан жасалған майлықтар үй-жайларды ретке келтіруді айтарлықтай жеңілдетеді. Жұмсақ құрылымының арқасында олар бетті сызып тастамайды, сондықтан кез келген жабындарды тазалауға жарамды.Артықшылықтарыөте жұқа жіптердің арқасында майлықтар кірді оңай кетіреді.Өнімдер барлық дақтарды кетіреді, өйткені ылғалды жақсы сіңіреді.Микрофибра талшықтарының бірегей құрылымының арқасында тазалауды тазалау құралдарынсыз жүргізуге болады.Шаңды сапалы кетіруге майлықтардың электростатикалық қасиеттері есебінен қол жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _баптамадағы саны | 5 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 29.3 кг |
| Майлықтың салмағы | 29 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | полиэстер, полиамид |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 320 г/м2 |
| Өлшем | 300 х 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996088433 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

