
Целлюлозалық майлықтар 180 х 150 мм, 3 дана, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Целлюлоза майлықтары Elfe 92322 өлшемі 180 х 150 мм, 3 дана. қаптамада беттерді сызықтарсыз сапалы тазалауға көмектеседі. Құрылымына байланысты олар бетінде түк қалдырмайды. Ас үйде және бөлмелерде ылғалды тазалауды жүргізу үшін жарамды.Артықшылықтарытазалағыштардың қауіпсіздігі мен экологиялық тазалығын олар жасалған табиғи шикізат қамтамасыз етеді.Өнімдер сұйықтықтың көп мөлшерін тиімді сіңіреді — өз салмағынан 10 есе көп.Кепкен кезде майлық қатты болады, бұл бактериялардың көбеюіне жол бермейді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _баптамадағы саны | 3 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 15.8 кг |
| Майлықтың салмағы | 15,5 г |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 923-Губкалар, майлықтар |
| Материал | полиэстер, целлюлоза |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 590 г\м2 |
| Өлшем | 180 х 150 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Түсі | голубой, желтый, оранжевый |
| Штрих-код | 4606800035998 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

