
Құрылыс қоқыстарына арналған қап, 120 x 70 см
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 115х75 см болатын 93989 құрылыс қоқыстарына арналған қапшық әртүрлі қалдықтарды жинауға және жоюға арналған. Сусымалы заттарды — керамзитті, қиыршық тасты, қиыршық тасты, сондай-ақ құрылыс қоспаларын тасымалдауға жарамды. Қап құрылыста немесе қоймада пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық қалдықтар мен жапырақтарды тазалауға пайдалы болады. Артықшылықтары Қаптың сыйымдылығы 150-180 л бір уақытта көп мөлшердегі қоқысты шығаруға мүмкіндік береді. Қап полипропиленнен жасалған, сондықтан механикалық зақымға төзімді және өткір жиектері бар заттар үшін пайдалануға болады. Полипропилен бірнеше рет иілуге шыдайды және тозуға төзімді, бұл бұйымның беріктігін арттырады. Қап +25-тен -25 градусқа дейінгі температураға шыдайды, яғни оны күрделі ауа райы жағдайларында пайдалануға және жылытылмайтын үй-жайда сақтауға болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 320 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 900 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.07.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.АД.34.В.09385 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "САПА НОРМАСЫ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.АД34.В.09385.pdf |
| _пакеттегі ені | 550 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 80 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Материал | Полипропилен |
| Өлшем | 120 x 70 см |
| Бренд елі | RUSSIA |
| Өндіруші ел | RUSSIA |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800039132 |
- Бағасы: 160 ₸

