
Қоқысқа арналған қаптар 120 л х 10 дана, жққ берік қара, ұзын ролик, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төзімді қара LDPE Elfe 92726 120л 10 дана қоқыс дорбалары ұзын роликте жеткізіледі және бау-бақша және шағын құрылыс қалдықтарын жинау үшін қолданылады. Олар қоқысты одан әрі кәдеге жарату үшін үнемді және практикалық сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Пакеттер саяжайда және құрылыс алаңында тәртіпті сақтау үшін пайдалы. Артықшылықтары Тығыздығы 25 мкм жоғары қысымды полиэтилен қаптардың тозуға төзімділігіне кепілдік береді, сонымен қатар иістердің таралуына жол бермейді. Пакеттер арнайы перфорациямен жабдықталған, соның арқасында орамнан оңай ажыратылады. Тігістердің сенімді қосылыстары тығыздағыштың бұзылуына жол бермейді, сондықтан қапшық ағып кетпейді. Тік түбі қаптардың жоғары сыйымдылығын қамтамасыз етеді, өйткені оларда бос орындар пайда болмайды және олар толығымен толтырылады. Рулон көлемі 120 л 10 қаптан тұрады, бұл қоқыстың көп мөлшерін сақтауға жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _баптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.35 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Көлем | 120 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 25 мкм |
| Штрих-код | 4606800034953 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

