
Қоқысқа арналған пакеттер 240 л х 10 дана, әққ ерекше төзімді қара, ұзын ролик, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 240 л, 10 дана Palisad Home 92730 арнайы төзімді қара қоқыс дорбалары. ұзын роликте қалдықтарды ықшам және ыңғайлы сақтау үшін пайдалы. Тығыз құрылым оларды ұсақ бөлшектерге ғана емес, сонымен қатар өткір жиектері бар құрылыс қалдықтарына да пайдалануға мүмкіндік береді. Пакет жоғары жүктемелерге төтеп бере алады — салмағы 50 кг-ға дейін. Артықшылықтары Қаптар жасалатын аса берік жоғары қысымды полиэтилен (50 мкм) олардың сенімділігі мен үзілуге төзімділігін қамтамасыз етеді. Сапалы перфорацияның арқасында пакеттер орамнан оңай шығады. Тігістердің сенімді қосылуының арқасында әрбір қаптың толық тығыздығына қол жеткізіледі, сондықтан иіс таралмайды және тамақ қалдықтары ағып кетпейді. Түз типтің түбі бос орындардың пайда болуына жол бермейді, бұл пакеттің барлық көлемін толтыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _баптамадағы саны | 10 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Көлем | 240 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 50 мкм |
| Штрих-код | 4606800034960 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

