
Қоқысқа арналған пакеттер 60 л х 20 дана, сұр, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 60 л, 20 дана Elfe 92709 сұр қоқыс дорбалары тұрмыстық және бау-бақша қалдықтарын сақтауға арналған. Олардың көмегімен тазалау кезінде қоқысты жинауға және жоюға болады. Пакеттердің төмен құны оларды көлік қозғалысы көп және қоқыс жәшіктері тез толтырылатын бөлмелерде пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қаптарды жасау кезінде экологиялық таза және берік материал болып табылатын төмен қысымды полиэтилен қолданылады. Қаптарға арнайы перфорация салынған, бұл оларды орамнан оңай ажыратуға мүмкіндік береді. Толық герметикалыққа қаптардың тігісін сенімді жалғау есебінен қол жеткізіледі, сондықтан олар ағып кетпейді. "Жұлдыз" түбінің арнайы пішіні барлық көлемді пайдалану үшін әрбір қапты біркелкі толтыруға мүмкіндік береді. Ролик көлемі 60 л 20 қапты қамтиды, сондықтан олар қоқыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _баптамадағы саны | 20 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.098 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Көлем | 60 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 6 мкм |
| Штрих-код | 4606800034885 |
- Бағасы: 113 ₸

