
Жіптері бар қоқысқа арналған пакеттер 35 л х 15 дана, көк, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 35 л, 15 дана Elfe 92715 жіптері бар көк қоқыс дорбалары ұсақ қалдықтарды жинау үшін үйде және кеңседе пайдалы. Олардың көмегімен үй-жайды ретке келтіруге және қоқысты жинақы жинауға болады. Пакеттер жағымсыз иістердің таралуына жол бермейді, шелектің қауіпсіздігін, сондай-ақ қалдықтарды тасымалдау мен жоюдың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төмен қысымды полиэтилен тасымалдау кезінде олардың жарылып кетуіне жол бермей, қаптардың сенімділігін қамтамасыз етеді. Қаптың толық герметикалығына тігістердің сенімді қосылуы есебінен қол жеткізіледі, соның арқасында ол қоқыстан иіс пен сұйықтықтың шығуына жол бермейді. Байланыстардың арқасында пакет қоқыстың төгілу қаупінсіз тасымалдауға ыңғайлы. Ролик тесілген, сондықтан пакеттерді бір-бірінен жұлып алу ыңғайлы. "Жұлдыз" түрінің түбі қаптың біркелкі және толық толтырылуын қамтамасыз етеді. Көлемі 35 л 15 қап ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _баптамадағы саны | 15 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 927-Пакеттер, қаптар, қаптамалар |
| Көлем | 35 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 12 мкм |
| Штрих-код | 4606800034922 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

