
Elfe шалбарға арналған ағаш ілгіш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 92918 ағаш ілгіш шалбар мен юбкаларды сақтауға арналған. Оның көмегімен киімдерді шкафқа орналастыруға және оларды мінсіз күйде сақтауға болады. Қысқыш механизм киімнің сенімді бекітілуін және ілгіштің жылдам ашылуы мен жабылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ағаш ілгіш пластмассадан әлдеқайда сенімді, өйткені киімнің салмағынан деформацияланбайды. Заттарды бекіту қысқыш механизм арқылы жүзеге асады, сондықтан киімде қалдық қалмайды. Қысқыштар арасындағы қашықтықты реттеу кез келген өлшемдегі киім ілгішін пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.107 кг |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040806 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

