
Сырт киімге арналған пластик ілгіш, өлшемі 48-50, 440 мм, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық ілгіш 440 мм Elfe 92903 шкафта немесе гардеробта 48-50 өлшемді сырт киімдерді сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Артықшылықтары Ілгіш белдемшелер мен белдіктердің артына белдемшелер мен көйлектерді ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл олардың сырғып кетуіне жол бермейді. Берік арқалық жеңіл және қалың шалбарды ілгішке қоюға мүмкіндік береді. Ілгіш деформацияға төзімді қатты пластмассадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Ұзындығы | 44 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.05671-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.05671-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035356 |
- Бағасы: 94 ₸

