
Сырт киімге арналған пластик ілгіш өлшемі 52-54, 470 мм, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық ілгіш 470 мм Elfe 92901 шкафта немесе гардеробта 52-54 өлшемдегі сырт киімдерді сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Артықшылықтары Ілгіш белдемшелер мен белдіктердің артына белдемшелер мен көйлектерді ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл олардың сырғып кетуіне жол бермейді. Берік арқалық жеңіл және қалың шалбарды ілгішке қоюға мүмкіндік береді. Ілгіш деформацияға төзімді қатты пластмассадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.082 кг |
| Ұзындығы | 47 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.05671-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.05671-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035363 |
- Бағасы: 101 ₸

