
Жеңіл киімдерге арналған пластик ілгіш, өлшемі 48-50, 430 мм, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық ілгіш 430 мм Elfe 92908 шкафта немесе гардеробта 48-50 өлшемді жеңіл киімдерді сақтауға арналған. Оның көмегімен үтіктеуді қажет етпей-ақ заттарды мінсіз күйде ұстауға болады. Артықшылықтары Ілгіш белдемшелер мен белдіктердің артына белдемшелер мен көйлектерді ілу үшін арнайы ілмектермен жабдықталған, бұл олардың сырғып кетуіне жол бермейді. Төзімді көлденең жолақ жеңіл немесе қалың шалбарды ілгішке қоюға мүмкіндік береді. Ілгіш деформацияға төзімді қатты пластмассадан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.051 кг |
| Ұзындығы | 43 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 10.01.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KK Д-KK.АД37.В.05671-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU Д-RU.АД37.В.05671-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 929-Вешалки для одежды |
| Материал | Пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035332 |
- Бағасы: 66 ₸

