
Жинақ: қалақ 230 х 245 мм, сыпырғыш щетка 280 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 93309 жинағы өлшемі 230 x 245 мм шөміштен және ұзындығы 280 мм сыпырғыш щеткадан тұрады. Оның арқасында тұрғын үй-жайларды ыңғайлы түрде жылдам тазалауға болады. Орташа қаттылықтағы тозуға төзімді қылшықтары бар сыпырғыш щетка ұсақ қоқыстарды ғана емес, сонымен қатар ірі қоқыстарды да жинауға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыкомплектілер жоғары сапалы соққыға төзімді пластиктен жасалған, сондықтан пайдалану кезінде майыспайды және деформацияланбайды.Қылқалам ыңғайлы резеңкеленген тұтқамен жабдықталған, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.Резеңке ерні бар шөміш барлық беттерге тығыз орналасады, бұл барлық қоқыстарды қалдықсыз тазалауға мүмкіндік береді.Тұтқалардағы саңылаулардың арқасында жинақты ілулі түрде практикалық түрде сақтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.279 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Қылқаламның ұзындығы | 280 мм |
| Корпус материалы | Соққыға төзімді пластик |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 230 х 245 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996071428 |
- Бағасы: 1 596 ₸

