
Шаруашылық шөміш, ағаш сабы Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, ағаш тұтқасы бар 93869 шөміш шаруашылық құрал-саймандары санатына жатады. Оның көмегімен үй-жайдағы ғана емес, сонымен қатар жергілікті аумақтағы, құрылыс алаңындағы және шағын өндірістегі ұсақ және ірі қоқыстардан арылуға болады.Артықшылықтары Металл жұмыс бөлігінің эмаль жабыны бар, сондықтан ол коррозиядан сенімді қорғалған және ұзақ уақыт қызмет етеді.Ағаш тұтқасы тегістелген және лакпен қапталған, сондықтан ол ылғал мен төмен температураның әсерінен құлап кетпей, қолыңызда ыңғайлы орналасады.Тұтқа өздігінен бұрап тұратын бұрандаға бекітілген, бұл сенімді бекітуді қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.44 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Өлшемдері | 210 х 190 мм |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Материал | сталь, древесина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800040282 |
- Бағасы: 1 076 ₸

