
Ыдысқа арналған щетка дөңгелек D 55 х 260 мм, Elfe екі компонентті сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 55 х 260 мм, екі компонентті тұтқасы бар Elfe 93307 дөңгелек щеткасы ыдыс жууға арналған және үй шаруашылығында пайдалы болады. Ұзындығы 23 мм қылшықтар тамақ қалдықтарын кетіруде тиімді.Артықшылықтарытөзімді синтетикалық материалдан жасалған бетон тозуға төзімді, сондықтан өнім ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сондықтан щетканы пайдалану ыңғайлы.Тұтқадағы саңылау щетканы тезірек кептіру үшін ілуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Диаметрі | 55 мм |
| Қылқаламның ұзындығы | 260 мм |
| Корпус материалы | соққыға төзімді пластик, термопластрезина |
| Қылшық материалы | PET |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996113425 |
- Бағасы: 496 ₸

