
Әмбебап щетка 157 х 68 мм Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 157 х 68 мм Elfe 93304 әмбебап щеткасы шаруашылық-тұрмыстық жұмыстар үшін пайдаланылады. Әртүрлі беттерді ластанудан тиімді тазартады. Ыңғайлы тұтқа қолды жарақаттанудан сақтайды және қол терісінің жуғыш заттармен жанасуын барынша азайтуға мүмкіндік береді. Ас үйде, жуынатын бөлмеде және басқа бөлмелерде тазалау үшін пайдалы.Артықшылықтарыполимерлі материалдан жасалған берік қылшықтар тозуға төзімді, сондықтан щетка ұзақ уақыт қызмет етеді.Екі бөліктен тұратын тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл тазалау кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Корпуста щетканы кептіру және сақтау үшін ілуге болатын тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Габариттер | |
| Салмақ | 0.133 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Корпус материалы | соққыға төзімді пластик, термопластрезина |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 157 х 68 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Көгілдір |
| Штрих-код | 4044996113937 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

