
Щетка-үтік 140 х 72 мм, қатты қылшық Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 140 х 72 мм, қатты қылшықтары бар Elfe 93302 щетка-үтік қатты материалдардан жасалған беттерді тазалау үшін қолданылады. Қатты қылшықтар қатты ластанумен сәтті күреседі. Ыңғайлы тұтқа тазаланатын бетке саусақтарыңызды сызатпауға, сондай-ақ жуғыш заттармен жанасудан аулақ болуға мүмкіндік береді. Қылқалам кәсіби және тұрмыстық мақсатта қолдануға жарамды.Артықшылықтарышетина тозуға төзімді полимерлі материалдан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Екі компонентті тұтқа қолыңыздан сырғып кетпейді, бұл тазалау кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Тұтқада ілу үшін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.167 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Корпус материалы | соққыға төзімді пластик, термопластрезина |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 140 х 72 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114118 |
- Бағасы: 805 ₸

