
Щетка-үтік 140 х 72 м, орташа қаттылықтағы қылшықтар Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 140 х 72 мм Elfe 93301 щетка-үтік орташа қаттылықтағы қылшықтарға ие, сондықтан ол әртүрлі беттердегі кірді оңай және жұмсақ кетіреді. Ыңғайлы тұтқа өңделетін бетке немесе тазалағыш заттарға тиіп кетпеуге мүмкіндік береді. Щетка тазалау кезінде қолданылады.Артықшылықтарысынғыштық — полимерлі материалдан жасалған қылшықтар тозуға төзімді.Пайдалану ыңғайлылығы — екі компонентті тұтқа қолға сенімді тіреледі.Ыңғайлы сақтау — тұтқада ілу үшін тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 933-Щеткалар, шөміштер |
| Корпус материалы | соққыға төзімді пластик, термопластрезина |
| Қылшық материалы | PET |
| Өлшем | 140 х 72 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996114125 |
- Бағасы: 787 ₸

