
Ауыстырылатын саптама PVA губкасы, 26 x 5 x 4.5 см сүрткіш үшін 93503 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Поливинилацетаттан (PVA) жасалған Elfe 93504 ауыстырылатын губка саптамасы, 26 x 5 x 4,5 см, Elfe 93503 сүрткішіне және сәйкес өлшемдегі басқа үлгілерге сәйкес келеді. Бұйым еден жабындарының кез келген түрімен үй-жайларды тазалауға жарамды. Пәтерде, саяжайда немесе кеңседе пайдалану үшін пайдалы.АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫPVA-материал (поливинилацетат) сұйықтықтың көп мөлшерін сіңіруге қабілетті және жақсы сығылады, сондықтан губка суды кетіруде тиімді жұмыс істейді.Губка еден жабындарын бұзбайды, өйткені іздер мен сызаттар қалдырмайды.Саптама ұзақ уақыт бойы пішінін жоғалтпайды, сондықтан қайта пайдалануға жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптама материалы | губка PVA |
| Саптаманың өлшемі | 260 х 50 х 45 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100241 |
- Бағасы: 1 027 ₸

