
Ауыстырылатын микроталшықты саптама 295 x 78 мм, сүрткіш үшін 93501 Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын микроталшықты сүрткіш қондырмасы бірнеше рет қолданғаннан кейін құрылымы мен пішінін сақтай отырып, тамаша сіңіргіштікке ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Саптама материалы | Микрофибра |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.056 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Саптаманың өлшемі | 295 х 78 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996100258 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

