
Едендерді тазалауға арналған ағаш швабра L-1.2 м Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Едендерді жылдам тазалау үшін ұзындығы 1,2 м 93893 ағаш сүрткіш қолданылады. 1200 мм ұзын тұтқа арқаға түсетін жүктемені азайтады, сонымен қатар жету қиын жерлерде — кереует, диван, шкафтар және т.б. астында тазалау ыңғайлылығын арттырады.Артықшылықтарыағаш сүрткіш экологиялық таза және қолыңызға ыңғайлы орналасады.Қарапайым конструкция бұйымның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді.Швабра өзінің әмбебаптығына байланысты шүберектердің кез келген түрін қолдануға және әртүрлі беттерді тазалауға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 07-240619-АМ05 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тверьэкс" сертификаттау және сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 07-240619-АМ05.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.571 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 1200 мм |
| Қалам материалы | древесина |
| Қаламның түрі | простая |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800026835 |
- Бағасы: 1 002 ₸

