
Сығу швабрасы 130 см, губка PVA 26 х 5 х 4.5 см, телескопиялық тұтқа Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 130 см, PVA губкасы 26 x 5 x 4,5 см және тот баспайтын болаттан жасалған телескопиялық тұтқасы бар Elfe 93503 сығымдалған сүрткіш кез келген еден жабындарын: ламинат, плитка, линолеум және т.б. ылғалды тазалауға арналған. Сығу функциясының арқасында шелекке еңкейіп, сумен, жуғыш заттармен және еден жабынымен жанасудың қажеті жоқ.Артықшылығытелескоптық тұтқа — ұзындығы әртүрлі биіктіктер үшін 920-дан 1250 см-ге дейін реттеледі.ПВА материалынан (поливинилацетат) жасалған губка — саптама сіңіргіштігінің жоғарылауымен сипатталады және жолақтар қалдырмайды.Төзімділік және сенімділік — тот баспайтын болаттан жасалған тұтқа коррозиядан қорықпайды.Сақтаудың қарапайымдылығы — тұтқадағы саңылаудың арқасында сүрткішті іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| тұтқа түрі | телескопиялық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС CN.АИ14.Д00587 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС CN.АИ14.Д00587.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.698 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 935-Сүрткіштер, қырғыштар, сутартқыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 1300 мм |
| Саптама материалы | губка PVA |
| Қалам материалы | болат |
| Саптаманың өлшемі | 260 х 50 х 45 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996110356 |
- Бағасы: 3 903 ₸

