
Күшейтілген металл егеуқұйрық қақпан, 2 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 93889 металл арматураланған егеуқұйрық тұзағы тышқандар мен егеуқұйрықтарды ұстауға және жоюға арналған 2 құрылғыдан тұратын жинаққа кіреді. Егеуқұйрық тұзағы үлкен кеміргішпен күресуге қабілетті, өйткені оның үлкейтілген өлшемі 170 x 95 x 15 мм. Арматураланған болат конструкциясының арқасында нәтижеге кепілдік беріледі. Артықшылықтары Корпус пен механизм иістерді сіңірмейтін болаттан жасалған, сондықтан құрылғыны бірнеше рет пайдалануға болады. Егеуқұйрық тұзағы қуатты серіппемен жабдықталған, ал негіздің шеттерінде өткір ойықтар бар, сондықтан ұсталған кеміргіш қашып құтыла алмайды. Қармақ үшін арнайы платформа қарастырылған, бұл құрылғыны жұмысқа дайындауды жеңілдетеді. Жиынтықта зиянкестерді ұстау ықтималдығын арттыра отырып, әртүрлі орындарға қоюға болатын екі егеуқұйрық тұзағы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.217 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9382-Тышқан қақпандары |
| Механизм | нажимной |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996060682 |
- Бағасы: 1 067 ₸

