
Күшейтілген металл тышқан қақпан, 2 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 93888 металл арматураланған тінтуір қақпағы кішкентай кеміргіштерді ұстауға және жоюға арналған 2 құрылғыдан тұратын жинаққа кіреді. Тінтуір қақпағы олармен сәтті күреседі, себебі оның өлшемі 120 x 60 x 15 мм. Арматураланған болат конструкциясының арқасында нәтижеге кепілдік беріледі. Артықшылықтары Корпус пен механизм иістерді сіңірмейтін болаттан жасалған, сондықтан құрылғыны бірнеше рет пайдалануға болады. Тінтуір қақпағы қуатты серіппемен жабдықталған, ал негіздің шеттерінде өткір ойықтар бар, сондықтан ұсталған кеміргіш қашып құтыла алмайды. Қармақ үшін арнайы платформа қарастырылған, бұл құрылғыны жұмысқа дайындауды жеңілдетеді. Жиынтықта зиянкестерді ұстау ықтималдығын арттыра отырып, әртүрлі орындарға қоюға болатын екі тышқан қақпағы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.119 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9382-Тышқан қақпандары |
| Механизм | нажимной |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996067230 |
- Бағасы: 596 ₸

