
Тышқан қақпан 2 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 938295 тышқан қақпандары, 2 дана, ұсақ кеміргіштерді ұстауға және жоюға арналған. Үйде, гаражда немесе саяжайда тышқандардан құтылуға көмектеседі. Тұрақты ағаш негіз тінтуір қақпағын орнатуды жеңілдетеді, ал уақытпен тексерілген дизайн құрылғының сенімділігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қуатты болат механизм зиянкестерді лезде жоюды қамтамасыз етеді. Сыртқы әсерлерге жоғары сезімталдықтың арқасында тышқан қақпан жануардың жемді аздап алуға тырысқанда іске қосылады. Жиынтықта кеміргіштерді ұстау ықтималдығын арттыра отырып, әртүрлі орындарға қоюға болатын 2 тышқан қақпағы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9382-Тышқан қақпандары |
| Механизм | Серіппелі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066769 |
- Бағасы: 393 ₸

