
Бутербродтарға арналған пакеттер 400 х 260 мм, 100 дана, орама, Ресей Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бутербродтарға арналған пакеттер Elfe 95007, 400 х 260 мм, 100 дана. орамда, азық-түлікті сақтауға арналған. Олар сондай-ақ ұсақ заттарды орналастыру үшін пайдалы болады. Қаптар тағамның жарамдылық мерзімін ұзартуға, оны шаң мен кірден қорғауға, тоңазытқышта немесе сөмкеде иістің таралуына жол бермеуге мүмкіндік береді. Олар гигиенаны қамтамасыз етеді, өйткені тамақты қолмен алудың қажеті жоқ. Артықшылықтары Экологиялық таза және қауіпсіз материалдан — бастапқы полипропиленнен жасалған пакеттер жоғары беріктігімен және тығыздығымен ерекшеленеді. Әрбір пакетте оларды орамнан жұлып алуға ыңғайлы болу үшін перфорация ойластырылған. Орамдағы 100 қап бірнеше айға жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Түсі | Мөлдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _баптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.06.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-KK.НВ56.В.05431-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "ОРИОН" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НВ56.В.05431-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | ELFE |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Топ | Шаруашылық тауарлары |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 950-Тағамды сақтауға және дайындауға арналған керек-жарақтар |
| Өлшем | 400 х 260 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптың қалыңдығы | 6 мкм |
| Штрих-код | 4606800035097 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

