
Бензинді шынжырлы ара GS-36 X-Pro, 36 куб.см, 1.4 кВТ, шинаның ұзындығы 35 см, қадам 3/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel маркалы бензинді шынжырлы ара әртүрлі тұқымды сүректерді кесуге арналған. GS–36 X-Pro моделі ара арматурасын өндіруде әлемдік көшбасшы болып табылатын Орегон шинасы мен тізбегімен жабдықталған. Шинаның ұзындығы — 35 см, тістерінің саны — 52 дана. Қуаты 1,4 кВТ қозғалтқыштың айналу жиілігі 9000 айн/мин құрайды. Араға орнатылған дірілге қарсы жүйе қозғалтқыш жұмыс істеп тұрған кезде дірілдің алдын алады. GS–36 X-Pro моделі сонымен қатар тізбекті тежегішпен және тізбекті босату тежегішімен жабдықталған. Шынжырлы тежегіш құрал өшірілген кезде іске қосылады, ал шынжырлы тежегіш араны пайдалану кезінде кері серпілу кезінде іске қосылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 6.95 кг |
| Шинаның ұзындығы | 350 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95220.pdf |
| _пакеттегі ені | 490 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 52 дана |
| Қуат | 1.9 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 36 |
| Жанармай багының көлемі | 480 л |
| Қозғалтқыш түрі | 2-тактный воздушного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Шу деңгейі | 102 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996109701 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

