
Бензинді шынжырлы ара GS-38 X-Pro, 38 куб.см, 1.6 кВТ, шинаның ұзындығы 40 см, қадамы 3/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GS - 38 X-Pro шынжырлы шынжырлы ара ағаштың және дайын ағаштың әртүрлі түрлерін кесуге, ағаштарды кесуге, отын дайындауға арналған. 1.6 кВТ қуат араны күнделікті пайдалану үшін жеткілікті. 40 сантиметрлік шина тіпті үлкен ағаштарды да өңдеуге мүмкіндік береді. Шынжырлы ара отынмен жұмыс істейді, сондықтан ол электр энергиясының көздеріне тәуелді емес. Оны учаскенің шалғай жерінде пайдалануға, балық аулауға немесе аң аулауға, отқа арналған бұтақтарды кесуге және т.б. Артықшылықтары: Шина мен шынжырды ара арматурасы саласындағы әлемдік көшбасшы – американдық Oregon компаниясы жасаған. Бұл құралдың ұзақ қызмет етуінің кепілі, сондықтан кепілдік 3 жылға дейін ұзартылады. Ара қозғалтқыш іске қосылған кезде тізбектің айналуын тоқтататын газды құлыптау кілтімен жабдықталған. Мұндай шешім операторға жарақаттанудан сақтауға мүмкіндік береді. Шынжырлы тежегіш, егер араның кенеттен кері шегінуі орын алса және оператордың айналмалы бөлікке тиіп кету қаупі бар болса, жарақаттанудың алдын алады. Праймер карбюраторды жанармаймен жылдам толтыруға мүмкіндік береді, бұл қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді. Ауа сүзгісі құралдың тұрақты жұмысын қамтамасыз ете отырып, шаңның, кірдің, үгінділердің және басқа бөгде бөлшектердің қозғалтқышқа енуіне жол бермейді. Шынжыр мен шинаны майлау жүйесі майды белгілі бір сәтте қажетті мөлшерде автоматты түрде береді. Бұл шынжырлы араның мерзімінен бұрын тозуын болдырмайды және оның беріктігін қамтамасыз етеді. Тісті болат қоршау үлкен ағаштармен жұмыс істегенде араны дәл бекітуге мүмкіндік береді. Тістер тіректің ортасы ретінде қызмет етеді және операторға жүктеменің бір бөлігін алып тастауға мүмкіндік береді, аз шаршайды. Сондай-ақ екпін дәл кесуге қол жеткізуге көмектеседі. Дірілге қарсы жүйе арамен жұмыс істеу кезінде оператордың денесіне дірілдің зиянды әсерін болдырмайды. Бұл буындар мен қан тамырлары проблемаларын болдырмайды. Ыңғайлы тұтқалар екі қолмен берік ұстауды және араның ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 285 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95222.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.015 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.2 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 38 |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Жанармай багының көлемі | 480 л |
| Қозғалтқыш түрі | 2-тактный воздушного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Шу деңгейі | 102 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996109718 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

