
Бензинді шынжырлы ара GS-40 X-Pro, 42 куб.см, 1.7 кВТ, шинаның ұзындығы 40 см, қадам 3/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қозғалтқыштың қуаты 1,7 кВТ, берік конструкциясы және эргономикалық дизайны Denzel GS-40 X-Pro шынжырлы арасын жеке учаскеде сенімді көмекші етеді. Ол әртүрлі тұқымды ағаштармен, бұтақтарды кесумен және артық түйіндерді кесумен, дайын материалдарды кесумен, отын дайындаумен оңай күреседі. Беріктігі жоғары шина мен шынжырды американдық Oregon компаниясы – ара арматурасы нарығында мойындалған көшбасшы шығарады. Бөлшектердің тозуға төзімділігі жоғары, сондықтан шынжырлы араның кепілдігі 3 жылға дейін ұзартылады. Артықшылықтары: Ара газды құлыптау кілтімен жабдықталған, сондықтан қозғалтқыш алдымен іске қосылады, содан кейін тізбек айнала бастайды. Осының арқасында пайдаланушы шынжырлы араны қосқан кезде жарақаттанудан сақтайды. Отынды айдауға арналған праймер қозғалтқышты жылдам іске қосуға мүмкіндік береді. Оны бірнеше рет бассаңыз жеткілікті, жұмысқа кірісуге болады. Шынжырлы тежегіш араның операторға кері шегінуі және кері серпілуі кезінде жарақат алу қаупін азайтады. Ол бірден іске қосылады және айналмалы тізбекпен жанасуды болдырмайды. Ауа сүзгісі қозғалтқышты жұмыс кезінде үгінділерден, шаңнан және кірден сенімді қорғайды. Оны күтіп ұстау оңай және ластанған жағдайда сабынды суда тез тазаланады. Майлау жүйесі майды шинаға және шынжырға жеткізуге алаңдамауға мүмкіндік береді. Май автоматты түрде қажетті мөлшерде беріледі, операторға оны уақытында арнайы бөлікке толтыру қажет. Беріктігі жоғары болаттан жасалған тісті қоршау күрделі аралау процесінде араны бекіту кезінде тірек орталығы қызметін атқарады және пайдаланушының тірек-қимыл аппаратының жүктемесін жеңілдетуге көмектеседі. Сондай-ақ ол ағашты құлату үшін дұрыс кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Дірілге қарсы технология қолдың тамырлары мен буындарына тербелістердің кері әсерін азайтады, бұл денсаулыққа зиянсыз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Алдыңғы және артқы тұтқалар екі қолмен ыңғайлы және берік ұстауды және құралдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95224.pdf |
| _пакеттегі ені | 274 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.19 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Қуат | 2.3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 42 |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Жанармай багының көлемі | 480 л |
| Қозғалтқыш түрі | 2-тактный воздушного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Шу деңгейі | 102 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996109725 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

