
Бензинді шынжырлы ара GS-42 X-Pro, 46 куб.см, 1.9 кВТ, шинаның ұзындығы 46 см, қадам 3/8" Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GS - 42 X-Pro тұрмыстық шынжырлы арасы ұзартылған ұзындығы 46 см шинамен жабдықталған. Бұл тіпті күрделі ағаштарды кесуді, қыста отынды тез дайындауды және жеке учаскедегі екпелерді ретке келтіруді жеңілдетеді. Қуаты 1.9 кВТ үнемді екі тактілі қозғалтқыш минутына 9000 айналымға жетуге қабілетті. Шынжырлы аралар үшін шиналар мен шынжырларды жеткізуші Denzel – әлемге әйгілі американдық Орегон компаниясы. Ол ара арматурасының сапасы мен беріктігінің кепілі болып табылады. Артықшылықтары: Шынжырлы ара алдымен қозғалтқышты іске қосуға, содан кейін тізбектің айналуын белсендіруге мүмкіндік беретін газ блокаторымен жабдықталған. Бұл жұмыс орнындағы қауіпсіздікті арттырады. Шынжырлы тежегіш ара кенеттен кері шегініп, кері серпілген жағдайда жарақат алу мүмкіндігін болдырмайды. Праймер қозғалтқышты оңай іске қосу үшін отынды жылдам айдауға мүмкіндік береді. Автоматты майлау жүйесі жұмыс түріне байланысты шинаға және шынжырға қажетті мөлшерде май береді. Бұл арматураның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және оның тозуға төзімділігін арттырады. Ауа сүзгісі жұмыс кезінде үгінділердің, кірдің және шаңның қозғалтқышқа түсуіне жол бермейді. Оның күтімі ластанған кезде сабынды суда жууға дейін азаяды. Дірілді басу жүйесі оператордың буындары мен қан тамырларын қорғайды, сондықтан арамен ыңғайлы және денсаулыққа зиянсыз жұмыс істеуге болады. Тозуға төзімді болаттан жасалған тісті қоршау үлкен ағаштарды кесу кезінде бекіткіш рөлін атқарады және оператордың жүктемесінің бір бөлігін алып тастайды. Сондай-ақ оның көмегімен тегіс аралаулар алынады. Екі тұтқа пайдаланушы оларды екі қолмен мықтап ұстай алатындай және жұмыс кезінде араны қауіпсіз ұстай алатындай етіп орналастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 7.3 кг |
| Шинаның ұзындығы | 460 мм |
| Май багының көлемі | 260 мл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 285 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 480 мм |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/95226.pdf |
| _пакеттегі ені | 275 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 952-Тізбекті бензинді аралар |
| Аралар сыныбы | тұрмыстық |
| Сілтемелер саны | 62 дана |
| Қуат | 2.6 л.с. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 46 |
| Жанармай багының көлемі | 480 л |
| Қозғалтқыш түрі | 2-тактный воздушного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Шу деңгейі | 102 дБ |
| Бос жүріс айналымдарының саны | 3000 айн/мин |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996109732 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

