
Көлденең қозғалтқышы 16, 40 см, 13.5 м/с Denzel ELS-2000 шынжырлы электрлі ара
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel маркалы шынжырлы электрлі ара әртүрлі ағаш түрлерін кесуге арналған. Қозғалтқыштың көлденең орналасуы құралдың өлшемдерін азайтады, бұл бос орын шектеулі жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. ELS-2000 моделі ара арматурасын өндіруде әлемдік көшбасшы болып табылатын Орегон шинасы мен тізбегімен жабдықталған. Қуаты 2 кВТ қозғалтқыштың айналу жиілігі 8000 айн/мин, ал тізбектің қозғалыс жылдамдығы 13,5 м/с құрайды, бұл кәсіби құралдың көрсеткіші болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 6.58 кг |
| Шинаның ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша функциялары | |
| Кілтсіз тізбектің кернеуін реттеу | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _пакеттегі ені | 278 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Сілтемелер саны | 57 дана |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жетекші буынның қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
| Штрих-код | 4044996080703 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

