
Электрлік плитка кескіш TCD 180 C-1, 600 Вт, диск 180 x 2.2 x 22.2 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TCD 180 C - 1 электрлік плитка кескіш мәрмәр, гранит, керамикалық плиткалар мен шифердің 0-45° бұрышта сапалы кесілуіне кепілдік береді. Оның көмегімен құрылыс және жөндеу жұмыстарының жылдамдығын арттыруға болады. Жұмыс үстелі 330х360 мм кез келген ұзындықтағы плиткаларды кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Мырышталған жабыны бар жұмыс үстелінің болат беті беріктігімен және коррозияға төзімділігімен ерекшеленеді. Алмаз қалақшаға су беру жүйесі оның салқындатылуын қамтамасыз етеді және шаңның жұмыс элементтеріне түсуіне жол бермейді. Алмаз жүзі жоғары ресурсы мен өнімділігіне байланысты жоғары сапалы кесуге кепілдік береді (ол жеткізу көлеміне кіреді). Дискідегі қорғаныш металл қаптама операторға кесу қалдықтары мен ұшқындардың түсуіне жол бермейді. Жұмыстың дәлдігін арттыру үшін жұмыс үстелінің екі жағында сызғыштар бар. Сенімді бекіту — плитка кескіш жұмыс бетіне болттар арқылы бекітіледі. Плитка кескіштің салмағы 10 кг, сондықтан оны жалғыз тасымалдауға болады. Сапалы бөлшектер мен керек-жарақтардың арқасында кепілдік 3 жылға дейін ұзартылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 220 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.92291 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96505.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.92291.pdf |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Сумен салқындату | кесу аймағына беру |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Станки |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 965-Станки плитко- и камнерезные электрические |
| 90° 2 бұрышпен кесудің максималды тереңдігі | 35 мм |
| Қуат | 600 Вт |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың төменгі орналасуы |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 330 х 360 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Кесу бұрыштары | 0-45 град |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 2950±10% айн/мин |
| Штрих-код | 4044996083308 |
- Бағасы: 29 600 ₸

