
Электрлік плитка кескіш TSD-180В, 600 Вт, дискі 180 х 2,2 х 22,2 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TSD-180В электрлік плитка кескіші керамикалық плиткаларды ғана емес, сонымен қатар тығызырақ материалдарды: шифер, мәрмәр, гранитті де кесуге төтеп бере алады. Ол жұмыстың сапасы мен жылдамдығын арттыру үшін күнделікті өмірде немесе құрылыс алаңында пайдалануға арналған. Плитка кескіш жұмыс қауіпсіздігін және кескіш қалақшаның бірқалыпты жүруін қамтамасыз ететін жылжымалы арбамен жабдықталған. Артықшылықтары: Дискіге су беру жүйесі оның салқындату тиімділігін арттырады және шаңның жұмыс элементтеріне түсуіне жол бермейді. Кесудің жоғары сапасы жеткізу көлеміне кіретін алмас қалақшаға кепілдік береді. Кіріктірілген параллель қоршау біркелкі кесуді қамтамасыз етеді және дайындамалардың кептелуіне жол бермейді. Дискіде операторды шаң мен ұшқыннан қорғауға арналған арнайы қаптама бар. Жұмыс үстеліндегі өлшеуіш сызғыш алдын ала өлшеусіз жұмыстың дәлдігін қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқа жұмыс барысында қолға сырғып кетпейді. 3 жылға ұзартылған кепілдік плитка кескіштің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 24.5 кг |
| Желі параметрлері | |
| Кернеу | 220 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 460 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.В.92291 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/96510.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.92291.pdf |
| _пакеттегі ені | 680 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Сумен салқындату | кесу аймағына беру |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Станки |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 965-Станки плитко- и камнерезные электрические |
| Кесу ұзындығы | 420 мм |
| 90° 2 бұрышпен кесудің максималды тереңдігі | 25 мм |
| Қуат | 600 Вт |
| Ерекшеліктері | верхнее расположение двигателя |
| Дискінің қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жұмыс үстелінің өлшемі | 385 х 600 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Кесу бұрыштары | 0-45 град |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 2950±10% айн/мин |
| Штрих-код | 4044996080437 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

