
Сымсыз бұрғы-бұрағыш 12В, 0-550 айн/мин, 1 Спарта батареясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта сымсыз бұрғы-бұрағыш тұрмыста пайдалануға арналған. Бұрандалар мен бұрандаларды бұрау үшін, сондай-ақ ағашта (10 мм-ге дейін) және металда (8 мм-ге дейін) тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғы-бұрағышта әртүрлі материалдармен жұмыс істеуге арналған икемді баптау жүйесі бар: шпиндельдің айналу жиілігін 0-500 айн/мин реттеуге болады, ал тарту күшін таңдау үшін 16 айналу моменті режимі ұсынылады. Артықшылықтары: Жабдықты оңай ауыстыру және оның сенімді бекітілуі жылдам босату патронымен қамтамасыз етіледі. Реверстің көмегімен кептеліп қалған жабдықты қауіпсіз алып тастау үшін патронның айналу бағытын өзгертуге болады. Бұрғы-бұрағыш 1,5 Ач аккумулятордан жұмыс істейді, ол бір сағат бойы жұмысты қамтамасыз етеді. Жабдық әрқашан қолында — корпуста биттерді бекітуге арналған арнайы розетка қарастырылған. Қуат түймесін құлыптау пайдаланушыны жұмыс істеп тұрған кезде оны үнемі ұстап тұрудан құтқарады. Эргономикалық тұтқасы және жеңіл салмағы 1,9 кг бұрғы-бұрағышты тіпті жету қиын жерлерде де жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін бір қолмен ұстауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.991 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 8 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 240 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18111 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18111.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1,5 А/ч |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Максималды айналу моменті | 10 Н/м |
| Батарея кернеуі | 12 Жылы |
| Ерекшеліктері | реверстің болуы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-500 айн/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 16 |
| Штрих-код | 4044996035604 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

