
Сымсыз бұрғы-бұрағыш 18В, 0-550 айн/мин, 1 Спарта батареясы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта сымсыз бұрғы-бұрағыш тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Бұрандаларды, бұрандаларды, болттарды және басқа бекіткіштерді бұрау үшін қолданылады. Сондай-ақ оның көмегімен ағаштан диаметрі 12 мм-ге дейін және металдан 10 мм-ге дейін тесіктерді бұрғылауға болады. Бұрғы-бұрағышта айналу моментін реттеудің 16 режимі бар (макс. 10 Нм) бекіткіштің тарту күшін таңдау үшін. Ал шпиндельдің айналу жиілігін 0-550 айн/мин бірқалыпты реттеу мүмкіндігі оңтайлы жұмыс режимін таңдауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Жылдам қысқыш патрон бұрғылау қондырғысын оңай ауыстыруды қамтамасыз етеді. Кіріктірілген реверс қондырғы кептеліп қалған кезде оны қауіпсіз бұрап алу үшін патронның айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. 1,5 Ач батарея бір сағат бойы жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Корпуста биттерді бекітуге арналған арнайы розетка қарастырылған, сондықтан жабдық әрқашан қолыңызда болады. Қолдарыңыз ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды — бастау түймешігін құлыптау опциясы оны үнемі ұстап тұру қажеттілігін жояды. Бұрғы-бұрауыштың салмағы 2,1 кг және эргономикалық тұтқасы бар, сондықтан жету қиын жерлерде де онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.1 кг |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі | |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 13 мм |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 8 мм |
| Қуат көзі | |
| аккумулятор түрі | Ni-Cd |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18111 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.18111.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Патронның диаметрі | 10 мм |
| Батарея сыйымдылығы | 1,5 А/ч |
| Жинақтағы аккумуляторлар саны | 1 |
| Максималды айналу моменті | 15 Н/м |
| Батарея кернеуі | 18 Жылы |
| Ерекшеліктері | реверстің болуы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 0-550 об/мин |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 2 |
| Айналу моменті сатыларының саны | 16 |
| Штрих-код | 4044996035611 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

