
Виброшлифовальная машина 187 х 90 мм, 135 Вт, 11000 айн/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта дірілдеткіш тегістеуіш тегіс беттерді жартылай өңдеу және әрлеу үшін қолданылады. Оны ағаш, тас, металл және пластмасса өңдеу үшін пайдалануға болады. Айналу жиілігі 11000 айн/мин және жұмыс табанының өлшемі 187х90 үлкен көлемдегі жұмыстарды жылдам және тиімді орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Дірілдеткіш тегістеуіштің көмегімен жұмыс платформасының тікбұрышты пішінінің арқасында бұрыштар мен жету қиын жерлерді өңдеуге болады. Абразивті материалды бекіту үшін қысқыштар қолданылады, бұл тегістеу қағазының кез келген түрін пайдалануға мүмкіндік береді. Шаңсорғышты қосу функциясы өңдеу тиімділігін арттыру үшін өңделетін беттегі жұмыс қалдықтарын кетіруге мүмкіндік береді. Бастау түймешігін құлыптау мүмкіндігі пайдаланушыны жұмыс істеп тұрған кезде оны ұстап тұрудан құтқарады. Эргономикалық тұтқа сенімді ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.44 кг |
| Тегістеуішті бекіту | Қысқыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО РУ С-КН.АГ03.В.18112 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18112.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Қуат | 135 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | возможность подключения к пылесосу |
| Абразивті қағаздың өлшемі | 187x90 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996040899 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

