
Соққылы бұрғы 500 Вт, 13 мм, 0-2800 айн/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 500 Вт соққылы бұрғы ағашта диаметрі 8 мм-ге дейін, металда 6 мм-ге дейін тесіктерді бұрғылау үшін қолданылады. Әртүрлі тығыздықтағы материалдармен жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін картридждің айналу жиілігін 2800 айн/мин дейін бірқалыпты реттеу қарастырылған. Артықшылықтары: Бұрғы патронның айналу бағытын өзгертуге арналған реверспен жабдықталған — кептеліп қалған бұранданы немесе бұранданы оңай тартып алуға, сондай-ақ сол жақ жабдықпен жұмыс істеуге болады. Қуат түймесін құлыптау опциясы пайдаланушыға ыңғайлы тәжірибені қамтамасыз етеді — оны үнемі басып тұрудың қажеті жоқ. Жинақтағы арнайы шектегіш жұмысты жеңілдетеді — оның көмегімен қосымша өлшемдерсіз бірдей тереңдіктегі тесіктерді алуға болады. Кілт түріндегі патрон жабдықтың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Қосымша резеңкеленген тұтқа екінші қолмен сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Бұрғымен жету қиын жерлерде жұмыс істеуге болады — салмағы 1,8 кг жеңіл болғандықтан, оны бір қолмен ұстауға болады. Кілт пен жабдық әрқашан қолыңызда — сым негізінде арнайы бекіту қарастырылған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.16873 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ТС RU С-CN.АГ03.В.16873.pdf |
| _пакеттегі ені | 280 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Патронды бекіту | 1/2" |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (бетон) | 8 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (ағаш) | 8 м |
| Бұрғылаудың максималды диаметрі (металл) | 6 м |
| Қуат | 500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие реверса, регулировка оборотов |
| Картридж түрі | Кілт |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Алға/артқа жылдамдықтар саны | 1 |
| Штрих-код | 4044996046761 |
- Бағасы: 4 262 ₸

