
Электрлік джигсо 350 Вт, 55 мм, 500-3200 жүріс/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СПАРТА 94808 көп функциялы электрлік джигсо ағаштан, пластмассадан, металдан және тіпті керамикадан жасалған қаңылтыр материалдарын түзу және пішінді кесуге жарамды. Қуаты 350 Вт қозғалтқыш 3200 жүріс/мин аралау жиілігін қамтамасыз етеді. Ағашты кесудің максималды тереңдігі 55 мм-ге жетеді. Жабдық кілтпен бекітіледі, Т-тәрізді ара дискілері сәйкес келеді. Джигсо желіден жұмыс істейді, сондықтан ол ұзақ мерзімді жұмыс үшін өте қолайлы. Артықшылықтары: Табанның еңкею бұрышы жиек бойымен немесе қиғаш кесу үшін 0-45° диапазонында реттеледі. Кеңістікті таза ұстау үшін шаң жинағышты немесе шаңсорғышты джигсаға қосуға болады, содан кейін үгінділер мен шаң жұмыс процесіне кедергі жасамайды. Оператордың қолын жарақаттанудан қорғау үшін аралау дискісі қорғаныс қалқанымен толығымен жабылған. Ыңғайлы болу үшін ұзақ уақыт жұмыс істегенде құлыптау түймесін басуға болады, содан кейін қуат пернесін үздіксіз басып тұрудың қажеті жоқ. Қапсырма тәрізді тұтқа құралдың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Джигсо өте ықшам және жеңіл, салмағы небәрі 1,53 кг, соның арқасында оператордың қолындағы жүктеме минимумға дейін азаяды. Үш метрлік қуат кабелі кеңейтілген жұмыс аймағын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.53 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 30.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18103 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18103.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Қуат | 350 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | регулировка наклона подошвы |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тұтқаның пішіні | скобовидная |
| Минутына аралау жүрістерінің саны | 3200 |
| Штрих-код | 4044996063508 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

