
Электрлік дөңгелек ара 1050 Вт, 4800 айн/мин, 185 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СПАРТА дөңгелек электрлі ара тақталарды, фанераларды, ДСП, ДВП-ны, сондай-ақ газ толтырылған бетонды, асбестцементті және цементті-жоңқалы араларды тікелей кесуге арналған. Оны басқару оңай, сондықтан кәсіби емес пайдалану үшін қолайлы. Қуаты 1050 Вт қозғалтқыш ара полотносының айналу жылдамдығын 4700 айн/мин дейін қамтамасыз етеді. Модельдің құрылғысы тетік-бекіткіштің көмегімен керфтің тереңдігін 55 мм-ге дейін оңай реттеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Арнайы жабдықты пайдаланған кезде араны ламинатталған материалдарға, пластмассаларға және жұмсақ металдарға қолдануға болады. Ара полотносының үстіңгі жағын жабатын бекітілген металл қаптама операторды пышақпен жанасудан және ұшып кететін сынықтардан қорғайды. Жылжымалы қорғаныс қалқаны қуат өшірілген кезде дискіні толығымен оқшаулайды, бұл пайдаланушының жарақаттануын болдырмайды. Ара полотносының тірек бетіне 0-ден 45°-қа дейінгі бұрышы бұрандамен оңай реттеледі. Жинаққа мінсіз түзу кесуге арналған болат бағыттаушы рельс кіреді. Ара тұтқаларының ыңғайлы пішіні сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Негізгі және қосымша тұтқаның болуы құралды екі қолмен ұстауға мүмкіндік береді, бұл ыңғайлы басқаруды қамтамасыз етеді және жарақат алу мүмкіндігін азайтады. Жиынтыққа оператордың жұмыс аймағында еркін қозғалуына мүмкіндік беретін ұзындығы 2 м кабель кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 02.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18114 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18114.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Қуат | 1050 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Дискінің қону диаметрі | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996080727 |
- Бағасы: 17 251 ₸

