
Ыстық ауа пистолеті 2000 Вт, 300-500 л/мин, 350-550 град Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Саптамалар жинағы бар Sparta 94812 өнеркәсіптік шаш кептіргіші мыналарға арналған: пластмасса бұйымдарын пішіндеуге, қаптау плиткаларын, ламинат пен лак-бояу жабындарын кетіруге, әртүрлі материалдарды нүктелік жылытуға, жұмсартуға және балқытуға арналған. Шаш кептіргіштің қуаты 2 кВТ, жұмыс температурасы 350/550 °C және өнімділігі сәйкесінше 300/500 л/мин. Бұл екі режим тұрмыста, құрылыстарда және өнеркәсіптік объектілерде құралдарды қолдану үшін жеткілікті. Артықшылықтары: Қадамдық жұмысты реттеу — тапсырмаларды жылдам орындау үшін тұтқадағы ауыстырып қосқышты қажетті режимге ауыстыру оңай. Қызып кетуден қорғау — төтенше жағдайлар туындаған кезде шаш кептіргіш бұзылмайды (саптаманың бітелуі, электр қуатының күрт секіруі және т.б.), себебі жұмыс процесі қалыпқа келгенше қуат автоматты түрде өшеді. 4 қондырма — жалпақ, жартылай шеңберлі, шағылыстырғыш және редукциялық — жеткізу көлеміне кіреді және шаш кептіргішті сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге мүмкіндік береді. Мықты кронштейн шаш кептіргішті қабырға ілмектерінен іліп қоюға және оны пайдаланушының белдігіне бекітуге мүмкіндік береді. Металл саптама жоғары температураға төзімді, сондықтан деформация қаупінсіз ұзақ уақыт қызмет етеді. Эргономикалық пішінді тұтқа кез келген бұрышта ыңғайлы ұстауды және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Кабельдің ұзындығы 1,16 м, сондықтан шаш кептіргішті шағын кеңістіктерде ыңғайлы пайдалануға болады, ал қажет болған жағдайда ұзартқыш сымға қосуға болады. Салмағы 900 грамнан сәл аз болса, тапсырмаларды ыңғайлы орындауды және ыңғайлы тасымалдауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.896 кг |
| Қосымша функциялары | |
| Температураны реттеу | Сатылы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.08.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18130 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18130.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Кабель ұзындығы | 1.16 м |
| Қуат | 2000 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс температурасы | 350-550 град |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996081816 |
- Бағасы: 9 155 ₸

