
Бұрыштық тегістеуіш машина 125 мм, 500 Вт, 11500 айн/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта бұрыштық тегістеуіш беттерді кесу, тегістеу және тегістеу үшін қолданылады. Дискінің диаметрі 125 мм кесу тереңдігін 35 мм-ге дейін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Шпиндельді бекіту опциясы жабдықты жылдам және қауіпсіз өзгертуге мүмкіндік береді. Жұмысқа ыңғайлы болу үшін қос позициялы тұтқа оның орнын әртүрлі бұрыштарда өзгертуге мүмкіндік береді: солға және оңға. АЖМ конструкциясында абразивті шаңның жұмыс элементтеріне түсуін болдырмайтын және операторды қорғауға арналған арнайы қаптама қарастырылған. Ыңғайлы жұмыс істеу үшін іске қосу пернесін құлыптау функциясы қамтамасыз етілген — сондықтан оны үнемі басып тұрудың қажеті жоқ. Корпустағы желдеткіш саңылаулар қозғалтқышты тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Кабель 1,8 м жұмыс аймағы бойынша еркін қозғалысты қамтамасыз етеді. Жеңіл салмағы 1,5 кг болғандықтан, СМҚ бір қолмен ұстауға болады, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.757 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Бренд | SPARTA |
| Штрих-код | 4044996024660 |
| Топ | Өзгелерімен |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| Қуат | 500 Вт |
| _сертификат_сертификат нөмірі | КО KZ С-CN.АГ03.В.18120 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18120.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.08.2021 |
| Баудың ұзындығы | 1.8 қараңыз |
| Айналымдар саны | 11500 айн/мин |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

