
Электр сүргі 82 мм, 560 Вт, 16500 айн/мин Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 94805 электрлі сүргі сүректен және оның туындыларынан жасалған тегіс беттердің жиектерін сүргілеуге және өңдеуге арналған. Оның қуаты 560 Вт және 16500 айн/мин жылдамдығы шағын шеберханаларда тұрмыстық тапсырмаларды орындауға жеткілікті. Өнімділік пен жұмыс тиімділігін арттыру үшін электр тегістеуіш екі өткір пышақпен жабдықталған. Ал бүйірлік тірек құралды өңделетін бет бойынша ауытқуларсыз дәл жүргізуге көмектеседі. Артықшылықтары: Өңдеу ені 82 мм құрайды, бұл тұрмыстық санаттағы планерлер үшін ең көп таралған көрсеткіш. Сүргілеу тереңдігін 2 мм-ге дейін реттеу дайындамаларды өлшемге дәл келтіруге және артық ештеңені кесіп алмауға көмектеседі. Арнайы бекіткіш ұзақ мерзімді жұмысты жеңілдетеді, өйткені шеберді "Бастау" пернесінде саусақты үнемі ұстап тұру қажеттілігінен босатады. Құйылған табан жоғары беріктігімен және деформацияға төзімділігімен ерекшеленеді. Планердің конструкциясы оң қолды адамдарға ғана емес, солақайларға да жұмысты орындауға мүмкіндік береді. Эргономикалық пішінді тұтқаның шеттері мұқият тегістелген, сондықтан ұшақты қолыңызда ұстауға ыңғайлы. Сүргілеу тереңдігін реттеуге арналған клапан екі қолмен ыңғайлы ұстау үшін қосымша тұтқа ретінде пайдаланылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.833 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.07.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.18108 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.18108.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Сүргілеу тереңдігі | 1 мм |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 948-Спарта электр аспабы |
| Қуат | 500 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | сүргілеу тереңдігін реттеу |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Өңдеу ені | 82 мм |
| Штрих-код | 4044996114200 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

