
Метиздерге арналған науа 16 х 11.5 х 7.5 см, пластик Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 160 x 115 x 75 мм болатын Stels 90800 пластиктен жасалған аппараттық құралдарға арналған науа шағын құралдар мен бекіткіштердің орналасу мәселесін шеше алады. Оның көмегімен гаражда, шеберханада, сауда нүктесінде және құрылыс алаңында практикалық сақтау орнын ұйымдастыруға болады. Артықшылықтары Науаны жасау кезінде тозуға төзімді полипропилен қолданылады, бұл оның беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Арнайы ойықтар ықшам сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді: бір өлшемдегі науаларды бірінің үстіне бірін қоюға болады. Ашық түрдегі кең науа мазмұнды жылдам қарап шығуға және қажетті бөлікті табуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.071 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 160 x 115 x 75 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996122939 |
- Бағасы: 335 ₸

