
Органайзер 310 x 250 x 50 мм, пластик Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 310 x 250 x 50 мм болатын Stels 90707 пластиктен жасалған органайзер ұсақ бөлшектерді сақтауға арналған практикалық орынды жабдықтауға мүмкіндік береді. Сондай-ақ оны далалық жұмыстарға өзіңізбен бірге алып жүру ыңғайлы. Ұйымдастырушы шеберхананы ұқыпты ұстауға көмектеседі және бөлшектердің жоғалуын болдырмайды. Артықшылықтары Полипропилен корпусы ішіндегісін ылғал мен шаңнан қорғауға кепілдік береді. Секциялардың өлшемін реттеуге болады, бұл әртүрлі бөлшектерді сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Ұйымдастырушы тасымалдаудың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігі үшін тұтқамен және ысырмалармен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.597 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 310 x 250 x 50 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996122960 |
- Бағасы: 1 912 ₸

