
Екі жақты ұйымдастырушы 325 x 280 x 85 мм, пластик Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 325 x 280 x 85 мм болатын Stels 90709 пластиктен жасалған екі жақты органайзер үй шаруашылығында және шеберханада бекіткіштерді, қолөнер бұйымдарын, керек-жарақтарды және т.б. сақтауға ыңғайлы. Ол заттардың қозғалуына және жоғалуына жол бермей, оларға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Жоғары сапалы полипропиленнен жасалған корпус заттардың сақталуына кепілдік береді, өйткені ылғал мен шаңның енуіне жол бермейді. Бөлімдерді өлшемі бойынша реттеуге болады, бұл иесінің қажеттіліктеріне байланысты сақтау орындарын ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Ұйымдастырушының 52 секциясы бар, сондықтан ол көптеген бөлшектерді сақтай алады. Бекіткіштер мен тұтқа ұйымдастырушының оңай тасымалдануын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.924 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 270 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 325 x 280 x 85 мм |
| Топ | Құралдарға арналған жәшіктер, шкафтар, сөрелер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 906-Жәшіктер, шкафтар, органайзерлер, науалар |
| Материал | Полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996122984 |
- Бағасы: 2 850 ₸

